Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rakousko

6. 3. 2009

 

RAKOUSKO - ALPY - FLACHAU  Flachau (927m - 2014m)

Obrazek

 

Sjezdovky**** , lehké sjezdovky11km střední sjezdovky74km těžké sjezdovky26km ,

 6gondola16sedačková lanovka19pomaumělé zasněžovánískibus zdarma, přeprava 43000osob/hod    

 

0238k.jpg

 ObrazekObrazekObrazek

 

 

  

 V nadmořské výšce 900 m zachumlané do hor se schovává Flachau, centrum Salcburského sportovního světa. Domov slavných mistrů světa Hermanna Maiera (lyže) a Manuely Riegler (snowboard) je nejen dějištěm závodů světového poháru v alpském lyžování, ale také ideální cíl pro zimní dovolenou všech přes den čiperných a v noci aktivních hostů!  

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

Alpská víska vám nabízí perfektní turistickou infrastrukturu, přes si ale zachovala typickou idylu a atmosféru venkova. Přes den se můžete zabavit nakupováním, "chytáním bronzu" na jedné ze slunečných teras nebo některou z mnoha sportovních nabídek jako třeba tenis nebo sáňkování. Večer vás pak bude lákat dobrá nálada a rytmické tóny z diskoték, barů a nesčetných chatek na nevázané aprés-ski až do ranních hodin.“Snow Space Flachau“ byl dokonce vyznamenán jako jeden z nejmodernějších konceptů zimní turistiky

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

500 Km od Prahy , CCA 5 hodin jízdy autem. Jet můžete zhruba třemi způsoby - Do Budějovic a pak přes Linec nebo po dálnici na Rozvadov a Mnichov a nebo sice nejkradší cestou, ale určitě ne nejrychlejší přes Pssau. Parkování je zdarma přímo pod hlavní lanovkou hned po sjezdu z dálnice. Pak už jen super lyžovačka za dobrou cenu v moderním areálu. 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář