Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paintball

17. 3. 2009

 

Obrazek

Zajeli jsme si zahrát PAINBALL

Obrazek

16 členů naší bandy vyrazilo kousek za Prahu, aby zde zažilo tří hodinovou adrenalinovou akci. Rozděleni do dvou dužstev, jsme se dali do nelítostného boje a ikdyž si řada znás odnesla na památku nějakou tu modřinu, všichni se skvěle bavili.

A) Tomáš, Káťa, Tíba, Bimbo, Michal, Iva, Martin

B) Jovan, Roman, Cejn, Adrian, Milan, Dáda, Walter, Honza, Horyna

Obrazek 

Obrazek

 Paintball je v překladu kulička naplněná barvou a dala v USA počátkem 80. let název celé sportovní hře. Princip této hry je jednoduchý: stejně jako ve vybíjené, zasáhnout soupeře a navíc jej tak označit barvou. K tomu se používají speciální "zbraně"-značkovače (markery) poháněné plynem nejčastěji CO2, nebo stlačeným vzduchem. Každý hráč musí být dále vybaven ochrannou maskou k tomu určenou. Semi-automaty mají speciální zásobník na 200 kuliček, pohon CO2 je v nádobách a vystačí po celou hru. K výstřelu stačí pouze mačkat spoušť. K dispozici jsou Vám zbraně typu  SPYDER XTRA. Tento typ zbraní se na našich hříštích používá z 90 procent.

Semiautomatické zbraně nabijí kuličku ve zbrani automaticky po každém výstřelu. Se semiautomatickou paintballovou zbraní můžete střílet tak rychle, jak rychle stačíte mačkat spoušť

Kuličky Paintballové kuličky jsou želatinové kapsle smíchané s rostlinným olejem a potravinářským barvivem. Tekutá náplň je netoxická, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky nezávadná.  Paintballové kuličky se vyrábějí na stejných strojích jako vitamínové kapsle a jiné léky. Z oblečení a těla je lze omýt vodou a mýdlem. Jejich mířený dostřel je třicet až čtyřicet metrů.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář